Potíria kai fiales 330 ml μπουκάλι μπύρας με λαιμό Kropfhals, γυάλινο, καφέ, στόμιο: κούμπωμα με μπράτσο
Κωδικός άρθρου : 100011160
330 ml μπουκάλι μπύρας με λαιμό Kropfhals, γυάλινο, καφέ, στόμιο: κούμπωμα με μπράτσο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,31 €
21
1,27 €
3%
63
1,24 €
5%
105
1,21 €
7%
336
0,98 €
25%
672
0,96 €
26%
1.071
0,91 €
30%
2.112
0,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,31 € 1,31 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι καφέ μπύρας 330ml 'Tradizion' είναι ιδανικό για μπύρα, αλλά και για άλλα ευαίσθητα στο φως προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 345 g |
| ύψος | 215 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι καφέ μπύρας 330ml 'Tradizion' είναι ιδανικό για μπύρα, αλλά και για άλλα ευαίσθητα στο φως προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 345 g |
| ύψος | 215 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















