Potíria kai fiales 330 ml φιάλη σαμπάνιας 'Carmen', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Κωδικός άρθρου : 100034990
330 ml φιάλη σαμπάνιας 'Carmen', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,17 €
24
2,11 €
2%
72
2,05 €
5%
120
2,00 €
7%
264
1,63 €
24%
480
1,59 €
26%
720
1,53 €
29%
1.165
1,30 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,17 € 2,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό Carmen είναι ένα αντικέ πράσινο γυάλινο μπουκάλι 330 ml με στόμιο για καπάκια κορώνας. Είναι κατάλληλο για εμφιάλωση μπύρας craft και αφρώδη κρασιά με μια νότα πρωτοτυπίας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 64,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 211 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό Carmen είναι ένα αντικέ πράσινο γυάλινο μπουκάλι 330 ml με στόμιο για καπάκια κορώνας. Είναι κατάλληλο για εμφιάλωση μπύρας craft και αφρώδη κρασιά με μια νότα πρωτοτυπίας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 64,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 211 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















