Potíria kai fiales 30 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100015410
(1)
30 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,37 €
20
1,32 €
3%
60
1,29 €
5%
120
1,26 €
8%
240
1,02 €
25%
540
0,97 €
29%
1.020
0,93 €
32%
2.457
0,90 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,37 € 1,37 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
30ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 36,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 68 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
30ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 36,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 68 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















