Potíria kai fiales 30 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Κωδικός άρθρου : 100023270
30 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,27 €
20
1,24 €
2%
50
1,20 €
5%
100
1,17 €
7%
250
0,96 €
24%
1.000
0,93 €
26%
2.500
0,88 €
30%
5.000
0,77 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μαύρο πλαστικό βιδωτό καπάκι επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 30 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και με άλλα κλεισίματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 37 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 77 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο πλαστικό βιδωτό καπάκι επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 30 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και με άλλα κλεισίματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 37 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 77 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















