Potíria kai fiales 30 ml Airless Διανομέας 'Micro', πλαστικό PP, μαύρο
Κωδικός άρθρου : 100028640
30 ml Airless Διανομέας 'Micro', πλαστικό PP, μαύρο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,78 €
20
0,76 €
2%
50
0,73 €
6%
100
0,72 €
7%
200
0,58 €
25%
500
0,57 €
26%
735
0,55 €
29%
1.470
0,47 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,78 € 0,78 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
30ml Airless Dispenser MICRO 'Beautiful Black'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 30 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 82 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
30ml Airless Dispenser MICRO 'Beautiful Black'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 30 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 82 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















