Potíria kai fiales 30 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100015950
30 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,88 €
20
0,85 €
3%
60
0,83 €
5%
120
0,82 €
6%
240
0,67 €
23%
300
0,64 €
27%
720
0,62 €
29%
1.386
0,54 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,88 € 0,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
30ml Airless Dispenser 'Wonderful White'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 30 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
30ml Airless Dispenser 'Wonderful White'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 30 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























