Potíria kai fiales 30 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100015120
30 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
8,81 €
10
8,55 €
2%
20
8,29 €
5%
50
8,11 €
7%
100
6,61 €
24%
200
6,39 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 8,81 € 8,81 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος 30 λίτρων από PP είναι αδιάβροχος. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 33700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 385 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 786 g |
| ύψος | 388 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος 30 λίτρων από PP είναι αδιάβροχος. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 33700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 385 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 786 g |
| ύψος | 388 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















