Potíria kai fiales 30 l δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 60
Κωδικός άρθρου : 100015170
30 l δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 60
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
15,87 €
20
15,36 €
3%
50
14,92 €
5%
100
14,54 €
8%
250
11,36 €
28%
500
10,90 €
31%
1.000
10,49 €
33%
2.500
10,09 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 15,87 € 15,87 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό έγχρωμο δοχείο 30000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 34000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 33400 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 285 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 980 g |
| ύψος | 395 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό έγχρωμο δοχείο 30000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 34000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 33400 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 285 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 980 g |
| ύψος | 395 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















