Potíria kai fiales 3.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Big Joe', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100017490
3.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Big Joe', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
15,11 €
10
14,65 €
3%
20
14,21 €
5%
50
13,90 €
8%
92
11,33 €
25%
185
10,96 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 15,11 € 15,11 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι 3 λίτρων 'Big Joe' προσφέρει άφθονο όγκο για να αποθηκεύσετε το πνεύμα σας. Χάρη στο μεγάλο στόμιο, το μπουκάλι είναι κατάλληλο και ως δεξαμενή κερμάτων, κατάλληλο για όλα τα κέρματα €. (διάμετρος στομίου: 26 mm)
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1350 g |
| ύψος | 478 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι 3 λίτρων 'Big Joe' προσφέρει άφθονο όγκο για να αποθηκεύσετε το πνεύμα σας. Χάρη στο μεγάλο στόμιο, το μπουκάλι είναι κατάλληλο και ως δεξαμενή κερμάτων, κατάλληλο για όλα τα κέρματα €. (διάμετρος στομίου: 26 mm)
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1350 g |
| ύψος | 478 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























