Potíria kai fiales 270 ml δοχείο από πέτρινο σμάλτο, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: καπάκι με επικάλυψη
Κωδικός άρθρου : 100011330
(1)
270 ml δοχείο από πέτρινο σμάλτο, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: καπάκι με επικάλυψη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,60 €
20
2,52 €
3%
50
2,43 €
6%
100
2,38 €
8%
200
1,94 €
25%
500
1,88 €
27%
1.000
1,82 €
30%
2.464
1,56 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,60 € 2,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτό το κεραμικό δοχείο 270 ml 'μαύρο-ματ' είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Η κατσαρόλα χαρακτηρίζεται από την αδιαφάνειά της, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή σε οξύ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 270 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 270 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 375 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 11:01 π.μ.
ottimo
ottimo prodotto, ceramica di alta qualità
Αυτό το κεραμικό δοχείο 270 ml 'μαύρο-ματ' είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Η κατσαρόλα χαρακτηρίζεται από την αδιαφάνειά της, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή σε οξύ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 270 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 270 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 375 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 11:01 π.μ.
ottimo
ottimo prodotto, ceramica di alta qualità
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























