Potíria kai fiales 250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100027550
250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,07 €
20
1,05 €
1%
88
1,00 €
6%
132
0,99 €
7%
220
0,81 €
24%
528
0,78 €
27%
1.000
0,76 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,07 € 1,07 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι 250ml HDPE 'Tuffy' φυσικό/πράσινο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 283 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 22 , 24 g |
| ύψος | 176 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι 250ml HDPE 'Tuffy' φυσικό/πράσινο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 283 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 22 , 24 g |
| ύψος | 176 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















