Potíria kai fiales 250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100034700
250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,07 €
20
1,05 €
1%
88
1,00 €
6%
132
0,99 €
7%
308
0,81 €
24%
1.144
0,78 €
27%
3.336
0,76 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,07 € 1,07 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με το μπουκάλι «Pipe» Disc Top των 250 ml, η τέλεια δοσολογία κρέμες ή λοσιόν είναι εξαιρετικά εύκολη. Απλώς σπρώξτε προς τα πάνω το επάνω μέρος του δίσκου και εμφανίζεται το άνοιγμα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 49 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 26 g |
| ύψος | 174 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με το μπουκάλι «Pipe» Disc Top των 250 ml, η τέλεια δοσολογία κρέμες ή λοσιόν είναι εξαιρετικά εύκολη. Απλώς σπρώξτε προς τα πάνω το επάνω μέρος του δίσκου και εμφανίζεται το άνοιγμα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 49 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 26 g |
| ύψος | 174 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















