Potíria kai fiales 250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Indy', οβάλ, HDPE, λευκό, στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Κωδικός άρθρου : 100033350
250 ml πλαστικό μπουκάλι 'Indy', οβάλ, HDPE, λευκό, στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,94 €
10
0,91 €
3%
20
0,88 €
6%
50
0,85 €
9%
100
0,71 €
24%
280
0,69 €
26%
560
0,67 €
28%
1.120
0,57 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,94 € 0,94 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η οβάλ φιάλη HDPE 250 ml 'Indy' είναι ιδανική για τον τομέα των καλλυντικών, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλους χώρους. Αυτό το μπουκάλι είναι πολύ ευέλικτο!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 272 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 40 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 g |
| ύψος | 148 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η οβάλ φιάλη HDPE 250 ml 'Indy' είναι ιδανική για τον τομέα των καλλυντικών, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλους χώρους. Αυτό το μπουκάλι είναι πολύ ευέλικτο!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 272 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 40 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 g |
| ύψος | 148 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















