Potíria kai fiales 250 ml ιατρικό φιαλίδιο Meplat, οβάλ, γυαλί, καφέ, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100027100
250 ml ιατρικό φιαλίδιο Meplat, οβάλ, γυαλί, καφέ, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,55 €
36
2,23 €
12%
72
2,20 €
13%
144
2,14 €
16%
288
2,07 €
18%
576
2,01 €
21%
1.152
1,96 €
23%
2.304
1,89 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,55 € 2,55 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου 250 ml «Special» είναι χρωματισμένο, πράγμα που σημαίνει ότι αυτό το μπουκάλι προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 250 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 41,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 260 g |
| ύψος | 183 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου 250 ml «Special» είναι χρωματισμένο, πράγμα που σημαίνει ότι αυτό το μπουκάλι προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 250 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 41,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 260 g |
| ύψος | 183 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















