Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 55
Κωδικός άρθρου : 100015390
(1)
250 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 55
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,50 €
21
2,42 €
3%
63
2,36 €
5%
105
2,31 €
7%
210
1,83 €
26%
315
1,78 €
28%
672
1,71 €
31%
1.344
1,65 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,50 € 2,50 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
250ml καφέ με πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 280 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
250ml καφέ με πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 280 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























