Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι Susann, στόμιο: Twist-Off (TO 48)
Κωδικός άρθρου : 100013980
250 ml γυάλινο μπουκάλι Susann, στόμιο: Twist-Off (TO 48)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,97 €
28
0,95 €
2%
56
0,91 €
6%
112
0,90 €
7%
224
0,73 €
24%
504
0,71 €
26%
1.008
0,69 €
28%
1.855
0,59 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,97 € 0,97 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι γενικής χρήσης 250 ml «Susann» χαρακτηρίζεται από μεγάλη διάμετρο στομίου. Το μπουκάλι είναι λοιπόν ιδιαίτερα κατάλληλο για smoothies, σάλτσες, γαλακτοκομικά προϊόντα και παχύρρευστους χυμούς.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 275 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 58,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 152 g |
| ύψος | 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι γενικής χρήσης 250 ml «Susann» χαρακτηρίζεται από μεγάλη διάμετρο στομίου. Το μπουκάλι είναι λοιπόν ιδιαίτερα κατάλληλο για smoothies, σάλτσες, γαλακτοκομικά προϊόντα και παχύρρευστους χυμούς.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 275 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 58,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 152 g |
| ύψος | 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























