Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Marasca', τετράγωνο, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: PP 31,5
Κωδικός άρθρου : 100003410
(2)
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Marasca', τετράγωνο, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: PP 31,5
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,67 €
20
0,65 €
2%
50
0,64 €
4%
100
0,63 €
5%
200
0,49 €
26%
525
0,48 €
28%
1.050
0,46 €
31%
2.100
0,39 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Η μικρή 'Marasca' με χωρητικότητα 250 ml είναι μια κλασική φιάλη ξυδιού και λαδιού από αρχαίο πράσινο γυαλί. Έχει τετράγωνη βάση και είναι η ιδανική φιάλη για λάδι ή ξύδι στο τραπέζι. Ωστόσο, είναι επίσης κατάλληλη για την εμφιάλωση άλλων προϊόντων όπως λικέρ και διάφορα αποστάγματα. Η φιάλη είναι συμβατή με καπάκι με βίδα (PP 31,5), κατάλληλη για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτική σε κρύο, ζέστη, UV, καθώς και ανθεκτική σε φούρνο και μικροκύματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 265 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 46,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 214,1 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:13 μ.μ.
Calitate
Calitatea sticlelor este excelentă. Voi mai cumpara cu drag.
19 Νοεμβρίου 2025 8:32 π.μ.
Perfekt!
Genau das, was ich für meinen Schnaps gesucht habe!
Η μικρή 'Marasca' με χωρητικότητα 250 ml είναι μια κλασική φιάλη ξυδιού και λαδιού από αρχαίο πράσινο γυαλί. Έχει τετράγωνη βάση και είναι η ιδανική φιάλη για λάδι ή ξύδι στο τραπέζι. Ωστόσο, είναι επίσης κατάλληλη για την εμφιάλωση άλλων προϊόντων όπως λικέρ και διάφορα αποστάγματα. Η φιάλη είναι συμβατή με καπάκι με βίδα (PP 31,5), κατάλληλη για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτική σε κρύο, ζέστη, UV, καθώς και ανθεκτική σε φούρνο και μικροκύματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 265 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 46,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 214,1 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:13 μ.μ.
Calitate
Calitatea sticlelor este excelentă. Voi mai cumpara cu drag.
19 Νοεμβρίου 2025 8:32 π.μ.
Perfekt!
Genau das, was ich für meinen Schnaps gesucht habe!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























