Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100011730
(1)
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,20 €
24
2,19 €
0%
72
2,16 €
1%
120
2,05 €
6%
216
2,00 €
9%
456
1,93 €
12%
840
1,71 €
22%
1.665
1,70 €
22%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,20 € 2,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 250 ml ζυγίζει 355 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 172,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 250 ml ζυγίζει 355 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 172,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























