Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'First Class', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100030870
(1)
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'First Class', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,76 €
21
1,71 €
2%
63
1,66 €
5%
105
1,62 €
7%
210
1,32 €
24%
483
1,27 €
27%
966
1,24 €
29%
1.930
1,06 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,76 € 1,76 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αποκλειστικός σχεδιασμός, κορυφαία ποιότητα - Κατασκευασμένο στην Ιταλία - αυτό συνδυάζει το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «First Class» των 250 ml με πώμα από φελλό. Τα υψηλής ποιότητας λικέρ και τα κλασικά αποστάγματα είναι σε καλά χέρια σε αυτό το κομψό γυάλινο μπουκάλι - και σε ασυναγώνιστη κορυφαία τιμή! Διατίθεται και σε 350ml, 500ml & 700ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 262 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
Αποκλειστικός σχεδιασμός, κορυφαία ποιότητα - Κατασκευασμένο στην Ιταλία - αυτό συνδυάζει το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «First Class» των 250 ml με πώμα από φελλό. Τα υψηλής ποιότητας λικέρ και τα κλασικά αποστάγματα είναι σε καλά χέρια σε αυτό το κομψό γυάλινο μπουκάλι - και σε ασυναγώνιστη κορυφαία τιμή! Διατίθεται και σε 350ml, 500ml & 700ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 262 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























