Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100031900
250 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,49 €
21
1,44 €
3%
63
1,40 €
6%
105
1,38 €
7%
210
1,07 €
28%
504
1,03 €
30%
1.008
0,99 €
33%
2.950
0,94 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,49 € 1,49 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κλασική φιάλη φαρμακείου από τη σειρά 'Doctor' με όγκο 250ml. Ιδανικό για ροφήματα και βάμματα όλων των ειδών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 265 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 65,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μαύρο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κλασική φιάλη φαρμακείου από τη σειρά 'Doctor' με όγκο 250ml. Ιδανικό για ροφήματα και βάμματα όλων των ειδών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 265 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 65,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μαύρο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























