Potíria kai fiales 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo', δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100004660
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo', δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,67 €
10
2,66 €
0%
20
2,65 €
0%
50
2,59 €
2%
100
2,27 €
14%
200
2,08 €
22%
666
1,74 €
34%
1.332
1,64 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μπουκάλι "Bravo" των 250 ml είναι ένα ελκυστικό, δεκαγωνικό μπουκάλι στο οποίο διατηρούνται καλά τα έλαια, τα αποστάγματα, τα αιθέρια έλαια και πολλά άλλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 215 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι "Bravo" των 250 ml είναι ένα ελκυστικό, δεκαγωνικό μπουκάλι στο οποίο διατηρούνται καλά τα έλαια, τα αποστάγματα, τα αιθέρια έλαια και πολλά άλλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 215 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























