
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 260 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 215 g |
| ύψος | 196,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 12:00 μ.μ.
Garrafa de vidro de 500 ml 'Bordeaux', boca: PP 28
Otimo produto, muito bonito.................
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Wunderschöne Flasche für Öle und Liköre!
Die antikgrüne Farmacia-Flasche sieht nicht nur edel aus, sondern ist auch sehr hochwertig verarbeitet. Der Korken passt perfekt und schließt dicht. Die Lieferung war schnell und alles kam sicher verpackt an. Ich bin begeistert von der Qualität!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 260 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 215 g |
| ύψος | 196,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 12:00 μ.μ.
Garrafa de vidro de 500 ml 'Bordeaux', boca: PP 28
Otimo produto, muito bonito.................
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Wunderschöne Flasche für Öle und Liköre!
Die antikgrüne Farmacia-Flasche sieht nicht nur edel aus, sondern ist auch sehr hochwertig verarbeitet. Der Korken passt perfekt und schließt dicht. Die Lieferung war schnell und alles kam sicher verpackt an. Ich bin begeistert von der Qualität!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























