Potíria kai fiales 250 ml φιάλη PET 'Karl', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100021640
250 ml φιάλη PET 'Karl', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,20 €
20
1,16 €
3%
80
1,13 €
5%
120
1,10 €
8%
200
0,90 €
24%
520
0,85 €
29%
1.000
0,83 €
30%
3.000
0,72 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,20 € 1,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με τον αλουμινένιο βιδωτό πώμα, το τετράγωνο μπουκάλι PET 250ml 'Karl' μπορεί να κλείσει αεροστεγώς και με ασφάλεια. Κατάλληλο για καλλυντικά και πολλά άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 268 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 51 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 26 g |
| ύψος | 137 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με τον αλουμινένιο βιδωτό πώμα, το τετράγωνο μπουκάλι PET 250ml 'Karl' μπορεί να κλείσει αεροστεγώς και με ασφάλεια. Κατάλληλο για καλλυντικά και πολλά άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 268 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 51 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 26 g |
| ύψος | 137 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























