Potíria kai fiales 250 ml φιάλη φαρμάκου PET, καφέ, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100020790
250 ml φιάλη φαρμάκου PET, καφέ, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,30 €
28
1,26 €
3%
56
1,22 €
6%
112
1,20 €
7%
224
0,98 €
24%
504
0,94 €
27%
1.344
0,91 €
30%
2.660
0,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,30 € 1,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Καφέ μπουκάλι PET των 250 ml με κάλυμμα από παραβίαση. Το πώμα έχει κουμπωτό δακτύλιο, δεν απαιτείται συρρικνωμένη κάψουλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 60 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Καφέ μπουκάλι PET των 250 ml με κάλυμμα από παραβίαση. Το πώμα έχει κουμπωτό δακτύλιο, δεν απαιτείται συρρικνωμένη κάψουλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 60 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















