Potíria kai fiales 250 ml φιάλη από ανακυκλωμένο πλαστικό 'Pegasus', PCR, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100034470
250 ml φιάλη από ανακυκλωμένο πλαστικό 'Pegasus', PCR, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,25 €
20
1,21 €
3%
88
1,17 €
6%
132
1,14 €
8%
220
0,94 €
24%
792
0,90 €
27%
1.584
0,87 €
30%
2.340
0,75 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Αυτό το μπουκάλι είναι κατασκευασμένο από ανακύκλωση μετά την κατανάλωση (100% ανακυκλωμένο PET) και επομένως μπορεί να φαίνεται ελαφρώς πιο σκούρο από το κανονικό μπουκάλι PET.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 267 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 170 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτό το μπουκάλι είναι κατασκευασμένο από ανακύκλωση μετά την κατανάλωση (100% ανακυκλωμένο PET) και επομένως μπορεί να φαίνεται ελαφρώς πιο σκούρο από το κανονικό μπουκάλι PET.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 267 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 170 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























