Potíria kai fiales 25 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 48/400
Κωδικός άρθρου : 100017090
25 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 48/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,54 €
24
0,52 €
3%
88
0,51 €
5%
132
0,49 €
9%
264
0,40 €
25%
528
0,38 €
29%
1.012
0,36 €
33%
3.402
0,32 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,54 € 0,54 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κουτί PET 25ml 'Isabella Mini' - αλουμίνιο. Έκδοση Premium με βιδωτό καπάκι αλουμινίου. Ασφαλές για τρόφιμα κουτάκι PET. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα ή άλλη αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 25 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 28 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κουτί PET 25ml 'Isabella Mini' - αλουμίνιο. Έκδοση Premium με βιδωτό καπάκι αλουμινίου. Ασφαλές για τρόφιμα κουτάκι PET. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα ή άλλη αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 25 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 28 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























