Potíria kai fiales 25 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100018720
25 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
22,27 €
20
21,56 €
3%
50
20,96 €
5%
100
20,40 €
8%
250
17,52 €
21%
500
16,81 €
24%
1.000
16,19 €
27%
2.500
15,58 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 22,27 € 22,27 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι carboy 25 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 39mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 330 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 6000 g |
| ύψος | 500 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι carboy 25 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 39mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 330 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 6000 g |
| ύψος | 500 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















