Potíria kai fiales 25 l φιάλη με μπαλόνι ευρείας στόμωσης, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100028370
25 l φιάλη με μπαλόνι ευρείας στόμωσης, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
47,78 €
10
46,35 €
2%
20
44,92 €
5%
50
43,97 €
7%
100
35,84 €
24%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μπουκάλι καρμπόι 25 λίτρων με φαρδύ λαιμό σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 330 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5400 g |
| ύψος | 420 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι καρμπόι 25 λίτρων με φαρδύ λαιμό σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 330 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5400 g |
| ύψος | 420 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























