Potíria kai fiales 25 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 60
Κωδικός άρθρου : 100015160
25 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 60
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
15,40 €
20
14,92 €
3%
50
14,52 €
5%
100
14,15 €
8%
250
11,20 €
27%
500
10,79 €
29%
1.000
10,38 €
32%
2.500
10,02 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 15,40 € 15,40 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό έγχρωμο δοχείο 25000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 27700 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 27700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 248 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 805 g |
| ύψος | 452 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό έγχρωμο δοχείο 25000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 27700 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 27700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 25000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 248 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 805 g |
| ύψος | 452 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















