Potíria kai fiales 220 ml στρογγυλό γυαλί 'Aurora', μαύρο, στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 66)

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο στρογγυλό γυάλινο βάζο 220 ml της σειράς 'Aurora' είναι κατάλληλο για τη συσκευασία διαφόρων τροφίμων όπως μαρμελάδα, πέστο. Είναι συμβατό με βαθιά καπάκια twist-off (DTO 66).
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του είδους. Ο όγκος πλήρωσης αυξάνεται από 212 ml σε 220 ml και το στρογγυλό γυάλινο βάζο είναι περίπου 16 g ελαφρύτερο. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 124 , 126 g |
| ύψος | 76,7 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
Το μαύρο στρογγυλό γυάλινο βάζο 220 ml της σειράς 'Aurora' είναι κατάλληλο για τη συσκευασία διαφόρων τροφίμων όπως μαρμελάδα, πέστο. Είναι συμβατό με βαθιά καπάκια twist-off (DTO 66).
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του είδους. Ο όγκος πλήρωσης αυξάνεται από 212 ml σε 220 ml και το στρογγυλό γυάλινο βάζο είναι περίπου 16 g ελαφρύτερο. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 124 , 126 g |
| ύψος | 76,7 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















