Potíria kai fiales 212 ml στρογγυλό γυαλί, σχέδιο: κουδουνάκι, στόμιο: Twist-Off (TO 66)
Κωδικός άρθρου : 100032940
212 ml στρογγυλό γυαλί, σχέδιο: κουδουνάκι, στόμιο: Twist-Off (TO 66)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,89 €
30
1,84 €
2%
60
1,77 €
6%
105
1,75 €
7%
210
1,41 €
25%
405
1,38 €
26%
792
1,32 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,89 € 1,89 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κουδουνίστρια! Με το χριστουγεννιάτικο ποτήρι «Kling, Glöckchen» των 212 ml, το οποίο είναι τυπωμένο γύρω-γύρω με πράσινες καμπάνες μέντας, μπορείτε να αποθηκεύσετε τις μικρές λιχουδιές γιορτινά και να τις χαρίσετε.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 75,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κουδουνίστρια! Με το χριστουγεννιάτικο ποτήρι «Kling, Glöckchen» των 212 ml, το οποίο είναι τυπωμένο γύρω-γύρω με πράσινες καμπάνες μέντας, μπορείτε να αποθηκεύσετε τις μικρές λιχουδιές γιορτινά και να τις χαρίσετε.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 75,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















