Potíria kai fiales 212 ml ψηλό στρογγυλό ποτήρι, στόμιο: Twist-Off (TO 53)
Κωδικός άρθρου : 100012480
212 ml ψηλό στρογγυλό ποτήρι, στόμιο: Twist-Off (TO 53)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,43 €
28
0,42 €
2%
56
0,40 €
6%
112
0,39 €
9%
308
0,32 €
25%
616
0,31 €
27%
1.540
0,30 €
30%
3.040
0,28 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,43 € 0,43 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάζο γενικής χρήσης των 212 ml είναι κατάλληλο για γενική αποθήκευση και είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και σχήματα!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 57,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 150 g |
| ύψος | 114 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάζο γενικής χρήσης των 212 ml είναι κατάλληλο για γενική αποθήκευση και είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και σχήματα!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 57,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 150 g |
| ύψος | 114 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























