Potíria kai fiales 212 ml γυάλινο βάζο κοσμημάτων 'Beauty', στόμιο: Twist-Off (TO 58)
Κωδικός άρθρου : 100007260
212 ml γυάλινο βάζο κοσμημάτων 'Beauty', στόμιο: Twist-Off (TO 58)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,82 €
30
0,79 €
3%
60
0,77 €
6%
105
0,76 €
7%
210
0,62 €
24%
405
0,60 €
26%
855
0,57 €
30%
2.565
0,49 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 212 ml μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Το βάζο είναι ιδανικό για διακοσμητική αποθήκευση μελιού, μουστάρδας, μαρμελάδων κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 190 g |
| ύψος | 116 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 212 ml μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Το βάζο είναι ιδανικό για διακοσμητική αποθήκευση μελιού, μουστάρδας, μαρμελάδων κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 190 g |
| ύψος | 116 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















