Potíria kai fiales 210 ml γυάλινο βάζο με φελλό 'Jule', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100010970
210 ml γυάλινο βάζο με φελλό 'Jule', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,62 €
20
0,61 €
1%
60
0,58 €
6%
120
0,57 €
8%
240
0,47 €
24%
420
0,44 €
29%
1.620
0,43 €
30%
3.200
0,36 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,62 € 0,62 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Γυάλινο βάζο 210 ml 'Jule'. Αποκλειστικό γυάλινο βάζο με όγκο 210 ml.
| Όγκος - συνιστώμενος | 210 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 65 g |
| ύψος | 36 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Γυάλινο βάζο 210 ml 'Jule'. Αποκλειστικό γυάλινο βάζο με όγκο 210 ml.
| Όγκος - συνιστώμενος | 210 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 65 g |
| ύψος | 36 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















