Potíria kai fiales 205 ml γυάλινο μπουκάλι με φελλό, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033220
205 ml γυάλινο μπουκάλι με φελλό, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,82 €
30
0,79 €
3%
60
0,77 €
6%
105
0,76 €
7%
255
0,62 €
24%
510
0,60 €
26%
1.005
0,57 €
30%
3.084
0,49 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,82 € 0,82 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Δεν χρειάζεται πάντα να είναι βιδωτό καπάκι: το στρογγυλό βάζο από φελλό των 205 ml με πολύ μεγάλο φελλό παρέχει έναν ιδανικό χώρο αποθήκευσης για μικροαντικείμενα όπως βότανα και αλεσμένα συστατικά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 205 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 205 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 144 g |
| ύψος | 77 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Δεν χρειάζεται πάντα να είναι βιδωτό καπάκι: το στρογγυλό βάζο από φελλό των 205 ml με πολύ μεγάλο φελλό παρέχει έναν ιδανικό χώρο αποθήκευσης για μικροαντικείμενα όπως βότανα και αλεσμένα συστατικά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 205 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 205 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 144 g |
| ύψος | 77 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















