Potíria kai fiales 200 ml πήλινο δοχείο, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100005200
200 ml πήλινο δοχείο, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,36 €
20
2,29 €
2%
80
2,23 €
5%
120
2,17 €
8%
200
1,70 €
27%
680
1,63 €
30%
1.320
1,57 €
33%
2.628
1,51 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,36 € 2,36 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτή η πέτρινη κανάτα 200 ml με στόμιο φελλού «μαύρο-ματ» είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Το μπουκάλι χαρακτηρίζεται από την αδιαφάνειά του, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντίσταση στα οξέα. Λάβετε υπόψη ότι αυτό το είδος γενικά δεν είναι κατάλληλο για ανθρακούχα ποτά. Σημειώστε επίσης ότι δεν μπορούμε να αποκλείσουμε εντελώς ελαφρά ίχνη τριβής με μαύρο ματ λούστρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 230 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 53,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 175 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτή η πέτρινη κανάτα 200 ml με στόμιο φελλού «μαύρο-ματ» είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Το μπουκάλι χαρακτηρίζεται από την αδιαφάνειά του, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντίσταση στα οξέα. Λάβετε υπόψη ότι αυτό το είδος γενικά δεν είναι κατάλληλο για ανθρακούχα ποτά. Σημειώστε επίσης ότι δεν μπορούμε να αποκλείσουμε εντελώς ελαφρά ίχνη τριβής με μαύρο ματ λούστρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 230 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 53,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 175 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















