Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ στόμιο, καφέ, άνοιγμα: DIN 55
Κωδικός άρθρου : 100015460
(1)
200 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ στόμιο, καφέ, άνοιγμα: DIN 55
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,86 €
24
1,81 €
2%
72
1,75 €
5%
120
1,71 €
8%
216
1,35 €
27%
408
1,30 €
30%
936
1,26 €
32%
1.872
1,23 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,86 € 1,86 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 230 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 185 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 230 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 185 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















