Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'βαρέλι', στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100021520
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'βαρέλι', στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,17 €
30
2,16 €
0%
60
2,05 €
5%
105
1,98 €
8%
210
1,86 €
14%
495
1,78 €
17%
990
1,70 €
21%
1.976
1,60 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,17 € 2,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Barrel» των 200 ml χαρακτηρίζεται από τη λεπτομερή σχεδίαση της επιφάνειας του και είναι ένα εντυπωσιακό ιδανικό για μικρές και εκλεκτές λιχουδιές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 72 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Barrel» των 200 ml χαρακτηρίζεται από τη λεπτομερή σχεδίαση της επιφάνειας του και είναι ένα εντυπωσιακό ιδανικό για μικρές και εκλεκτές λιχουδιές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 72 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























