Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Nepera', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100003690
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Nepera', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,24 €
20
2,18 €
2%
88
2,11 €
5%
132
2,06 €
8%
220
1,68 €
25%
440
1,63 €
27%
1.100
1,57 €
29%
2.164
1,39 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,24 € 2,24 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Nepera» των 200 ml μοιάζει πολύ με το μπουκάλι Opera, ωστόσο το «Nepera» έχει το πλεονέκτημα του ευρύτερου ανοίγματος στο στόμα. Ένα όμορφο μπουκάλι σε εξαιρετική τιμή! Διατίθεται και σε 100ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 215 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 48,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Nepera» των 200 ml μοιάζει πολύ με το μπουκάλι Opera, ωστόσο το «Nepera» έχει το πλεονέκτημα του ευρύτερου ανοίγματος στο στόμα. Ένα όμορφο μπουκάλι σε εξαιρετική τιμή! Διατίθεται και σε 100ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 215 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 48,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























