Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Μάγισσα', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100021060
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Μάγισσα', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,17 €
10
4,12 €
1%
20
3,79 €
9%
50
3,62 €
13%
100
3,51 €
15%
200
3,39 €
18%
960
3,02 €
27%
1.920
2,74 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,17 € 4,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Hexe» των 200 ml είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τα λικέρ βοτάνων σας. Το ασυνήθιστο μπουκάλι με μοτίβο είναι επίσης ιδανικό ως δώρο ή υπέροχη διακόσμηση για το Halloween.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 205 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Μάγισσα |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 187,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Hexe» των 200 ml είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τα λικέρ βοτάνων σας. Το ασυνήθιστο μπουκάλι με μοτίβο είναι επίσης ιδανικό ως δώρο ή υπέροχη διακόσμηση για το Halloween.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 205 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Μάγισσα |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 187,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























