Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Λαγός', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100015880
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Λαγός', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,57 €
10
3,46 €
3%
20
3,35 €
6%
50
3,29 €
7%
100
2,69 €
24%
200
2,60 €
27%
1.463
2,49 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Bunny» των 200 ml δεν είναι κατάλληλο μόνο για αυγολέμονο και Πάσχα. Ένα πρωτότυπο μπουκάλι μοτίβο που είναι ιδανικό για δώρο ή μπουκάλι δώρου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 213 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Λαγός |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 158,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Bunny» των 200 ml δεν είναι κατάλληλο μόνο για αυγολέμονο και Πάσχα. Ένα πρωτότυπο μπουκάλι μοτίβο που είναι ιδανικό για δώρο ή μπουκάλι δώρου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 213 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Λαγός |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 158,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























