Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100026140
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,66 €
20
3,64 €
35%
50
3,52 €
37%
100
3,45 €
39%
200
2,82 €
50%
507
2,83 €
50%
1.014
2,63 €
53%
2.028
2,25 €
60%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,66 € 5,66 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Οι χριστουγεννιάτικες λιχουδιές σας θα βρουν μια εξαιρετικά διακοσμητική θέση στο μοντέρνο μπουκάλι χριστουγεννιάτικου δέντρου των 200 ml 'Happy X-Mas'! Μικρά, σφαιρικά ανάγλυφα διακοσμούν το μπροστινό μέρος του μπουκαλιού - γιορτινό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 215 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 54 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 167 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Οι χριστουγεννιάτικες λιχουδιές σας θα βρουν μια εξαιρετικά διακοσμητική θέση στο μοντέρνο μπουκάλι χριστουγεννιάτικου δέντρου των 200 ml 'Happy X-Mas'! Μικρά, σφαιρικά ανάγλυφα διακοσμούν το μπροστινό μέρος του μπουκαλιού - γιορτινό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 215 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 54 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 167 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























