Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100020530
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,30 €
20
4,17 €
3%
50
4,04 €
6%
100
3,95 €
8%
200
3,22 €
25%
507
3,11 €
27%
1.014
3,01 €
30%
2.028
2,59 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,30 € 4,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Είτε για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας στη χριστουγεννιάτικη αγορά είτε ως δώρο αγάπης, το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Χριστουγεννιάτικο Δέντρο» των 200 ml είναι κατάλληλο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 211 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 37 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 204 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Είτε για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας στη χριστουγεννιάτικη αγορά είτε ως δώρο αγάπης, το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Χριστουγεννιάτικο Δέντρο» των 200 ml είναι κατάλληλο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 211 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 37 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 204 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























