Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Classica', στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100018750
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Classica', στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,87 €
12
2,79 €
2%
21
2,71 €
5%
63
2,65 €
7%
105
2,16 €
24%
210
2,09 €
27%
882
2,02 €
29%
1.734
1,73 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,87 € 2,87 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι "Classica" των 200 ml έχει αποδειχθεί ως παραδοσιακό μπουκάλι με λαβή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 , 264 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι "Classica" των 200 ml έχει αποδειχθεί ως παραδοσιακό μπουκάλι με λαβή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 , 264 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























