Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100023460
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,06 €
21
2,95 €
3%
63
2,86 €
6%
105
2,81 €
8%
210
2,30 €
24%
588
2,21 €
27%
1.176
2,14 €
30%
2.312
1,83 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,06 € 3,06 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 200 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 210 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 65,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 200 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 210 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 65,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















