Potíria kai fiales 200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100020450
200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,03 €
12
5,85 €
2%
21
5,67 €
5%
63
5,55 €
7%
105
4,52 €
25%
200
4,38 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,03 € 6,03 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphora» των 200 ml είναι τέλειο για τα υψηλής ποιότητας έλαια και αιθέρια έλαια. Χάρη στην ελληνική του αίσθηση, το μπουκάλι είναι επίσης μια δημοφιλής διακόσμηση και ένα περιζήτητο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 209 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 210 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphora» των 200 ml είναι τέλειο για τα υψηλής ποιότητας έλαια και αιθέρια έλαια. Χάρη στην ελληνική του αίσθηση, το μπουκάλι είναι επίσης μια δημοφιλής διακόσμηση και ένα περιζήτητο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 209 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 210 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























