Potíria kai fiales 200 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100016270
200 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,77 €
20
0,75 €
2%
88
0,73 €
5%
132
0,71 €
7%
264
0,58 €
24%
528
0,56 €
27%
1.012
0,55 €
28%
1.900
0,47 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,77 € 0,77 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 200 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 216 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 155 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 200 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 216 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 155 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























