Potíria kai fiales 20 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100015100
20 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,61 €
10
6,40 €
3%
20
6,22 €
5%
50
6,06 €
8%
100
5,22 €
21%
200
5,00 €
24%
336
4,81 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,61 € 6,61 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος των 20 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 22.000 ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 22000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 326 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 521 g |
| ύψος | 327 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος των 20 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 22.000 ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 22000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 326 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 521 g |
| ύψος | 327 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















