Potíria kai fiales 20 l φιάλη με μπαλόνι στενός λαιμός, γυαλί, πράσινο, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100035220
20 l φιάλη με μπαλόνι στενός λαιμός, γυαλί, πράσινο, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
43,61 €
20
42,30 €
3%
50
41,02 €
5%
100
40,13 €
7%
250
32,71 €
24%
500
31,62 €
27%
1.000
30,54 €
29%
2.500
26,18 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 20 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 300 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5750 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 20 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 300 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5750 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















