Potíria kai fiales 20 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, άνοιγμα: ND 60
Κωδικός άρθρου : 100015140
20 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, άνοιγμα: ND 60
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
13,79 €
10
13,38 €
2%
20
12,97 €
5%
40
12,68 €
8%
80
10,34 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 13,79 € 13,79 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 20000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Πλήρης όγκος 22400 ml Ύψος 40 εκ., πλάτος 23 εκ., βάθος 29,5 εκ. Διάμετρος ανοίγματος ρύγχους: 48 mm.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 22600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 248 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 800 g |
| ύψος | 379 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 20000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Πλήρης όγκος 22400 ml Ύψος 40 εκ., πλάτος 23 εκ., βάθος 29,5 εκ. Διάμετρος ανοίγματος ρύγχους: 48 mm.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 22600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 248 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 800 g |
| ύψος | 379 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 60 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















